"עולם בהפרעה" – רמי יאולוס, מנכ"ל קב' נירם גיתן NGG, בראיון לגל"צ

דף הבית » בלוג » "עולם בהפרעה" – רמי יאולוס, מנכ"ל קב' נירם גיתן NGG, בראיון לגל"צ

"עולם בהפרעה" – רמי יאולוס, מנכ"ל קב' נירם גיתן NGG, בראיון לגל"צ

רמי יאולוס, מנכ"ל קבוצת נירם גיתן NGG, התארח בתכנית הכלכלית של עודד לבינסון בגלי צה"ל ודיבר על "עולם בהפרעה" – תופעה מקרו-כלכלית המשפיעה על ארגונים ועל איכות החיים של כולנו. האזינו לראיון המלא 

הצריכה הפרטית משתנה

עודד הציג את המצב כיום שבו האופן שבו אנחנו קונים דברים ומזמינים דברים השתנה, ובכלל כל עולם הצריכה הפרטית משתנה. השינויים האלה מחלחלים בכל חלק בחברה, וזה דורש עדכונים וארגון מחדש ויש מי שקורה לזה "עולם בהפרעה".

עולם בהפרעה – Disruption

רמי הסביר בתגובה שהמונח "הפרעה" הוא תרגום ישיר למילה האנגלית "Disruption". בהמשך הוסיף ונתן דוגמאות למודלים שונים של עסקים המתפקדים באופן שונה מבעבר בסביבה העסקית המשתנה, תוך שהוא משתמש בדוגמאות חיות כגון אובר ואמזון.

האזינו לראיון המלא :

אמזון משפיעה על השוק כולו

כניסתה של אמזון משפיעה על הרבה מאוד ממדים בשוק. אנחנו הישראלים אוהבים לקנות באינטרנט, וזה הופך לתופעה משמעותית בימינו. קצב הקניות דרך הרשת עולה כל הזמן וההתלהבות של הישראלים רק תלך ותגבר כאשר הספקים יתחילו לספק את המוצרים ללקוחות ביום ההזמנה. הפתרון שרמי מציע לתחרות המתגברת, הוא יציאה מהקופסא וחשיבה על קונסולודציה תוך חיבור בין שחקנים על מנת לתת מענה רחב יותר לצרכן.

איך זה משפיע עלינו?

השלכות התופעה כמובן מתחלקות לשניים, כשמצד אחד נקבל רמת שירות גבוהה מאוד ומצד שני התחרות תגרום לנזקים – תעודד צריכה מוגברת, בזבוז כסף רב יותר ממה שחשבנו להוציא מלכתחילה, וכמובן שתיווצר בעיה לספקים בשוק, כשנפח העבודה שלהם יירד משמעותית.

חוקי המשחק השתנו – השוק הישראלי רותח | אמזון בישראל
חוקי המשחק השתנו – לאן תיקח אותנו 2018?
כניסתה של אמזון לישראל: איום לא רק על תעשיית ההייטק אלא על המשק הישראלי כולו
מאת |2018-07-03T15:30:15+03:0022 ינואר , 2018 |