SuccessFactors – יישום תפעול ותחזוקה2017-12-07T13:12:12+03:00

sf-logosap_goldpartner_grad_r

 

ליחידת משאבי אנוש תפקיד משמעותי ביצירת תשתיות ותהליכים קריטיים לפיתוח ושימור ההון האנושי. מערכת SuccessFactors בפלטפורמת הענן מבית SAP, מציעה פתרון לניהול מחזור החיים של ההון האנושי בארגון. הפתרון כולל מספר מערכות ומאפשר לכל ארגון להטמיע רק את אלה המתאימות לו. קבוצת נירם גיתן NGG הינה שותפה של SAP, ומוסמכת ליישם את SuccessFactors.

תחומי ההתמחות שלנו

 • מערכת למידה

  LMS

 • מערכת תיק עובד

  Employee Central

 • מערכת ניהול ביצועים ויעדים

  Performance & Goals & Continuance Performance Management

 • מערכת גיוס

  Recruitment

המוצרים שלנו – המערכות של SAP SuccessFactors

SAP SuccessFactors Learning

רמת התחרותיות והביצועים של ארגונים אשר מאמצים למידה כחלק מהתרבות הארגונית שלהם, גבוהה באופן משמע%d7%9c%d7%9e%d7%99%d7%93%d7%942ותי. למידה חיונית להצלחת כל ארגון באשר הוא מאחר והיא משפרת תוצאות עסקיות, ממריצה פרודוקטיביות, ומגבירה את רמת התחרותיות. SAP SuccessFactors Learning מסייעת בשיפור מיומנויות העובדים, מפתחת מנהיגים, מפחיתה סיכונים הקשורים ברגולציה, ומאפשרת גישה קלה יותר לקהל חיצוני.  כמובילה מוכרת בפתרונות ניהול טאלנט ולמידה, SAP SuccessFactors Learning יכולה להיתפס כמרכיב מרכזי בסוויטת ה-HCM של SuccessFactors.

שיפור ברמת הגמישות, החדשנות, והתוצאות העסקיות
SAP SuccessFactors ממקמת את העובדים במרכז חווית הלמידה – הופכת אותם להיות מורים וגם תלמידים. עובדים יפתחו מיומנויות חדשות, יחלקו רעיונות ותובנות, וכל אלו יגבירו את רמת המוטיבציה והמחויבות שלהם.

הטמעת אסטרטגיית למידה מסוגים שונים, המתאימה לך וליעדים שלך- המערכת תומכת במגוון מתודות למידה:

 • תמיכה בלמידה מתוקשבת (e-Learning), הדרכה וירטואלית על ידי מדריך (virtual instructor led training), מנטורינג, הדרכה תוך כדי עבודה (On the Job training), שיתוף פעולה ורשת חברתית לשיתוף ידע בין עמיתים
 • הטמעת אסטרטגיית למידה מותאמת שכוללת מבחנים, סקרים, והסמכות על מנת לעקוב אחר התקדמות העובדים
 • הפחתת סיכונים והבטחת תיעוד למידה, דיווח, ותובנות על מנת לענות על דרישות רגולטוריות ממשלתיות ותעשייתיות
 • הפחתת הזמן המוקדש למשימות אדמיניסטרטיביות באמצעות הפצה אוטומטית של למידה, תכניות מובנות וחתימה אלקטרונית%d7%9c%d7%9e%d7%99%d7%93%d7%943
 • תמיכה במכשירי מובייל המאפשרת ביצוע למידה בכל זמן ומכל מקום, כולל BlackBerry, iPhone, ו- Android
 • שיפור תוצאות הלמידה ורמת הביצועים הכללית באמצעות SAP Jam – רשת חברתית עסקית המאפשרת הקמת קהילות ידע
 • יצירת קהילות חברתיות על ידי העובדים, איתור תכני למידה באמצעות מונע חיפוש של תכני למידה, ושיתוף פעולה עם מומחים

הדרכה רגולטורית אוטומטית
SAP SuccessFactors Learning מאפשרת אוטומציה של הדרכות פורמליות רגולטוריות.

הטמעת הדרכה לקהל יעד חיצוני
הארגון שלך יכול ליצור סביבה מורחבת ייחודית עבור שותפים, לקוחות, זכיינים וקהל חיצוני אחר. התוצאה היא שיפור הביצועים של כולם וכן פיתוח השותפים, ושימורם. פתרון ה- SAP SuccessFactors Extended Enterprise כולל יכולות eCommerce של קורסים ומגביר את ה-ROI של פתרונות הלמידה.
הסרת העלויות והמורכבות בניהול תכנים

 • SAP SuccessFactors iContent מספק באופן ייחודי content as a service, המסיר את הנטל בניהול תכני למידה %d7%9c%d7%9e%d7%99%d7%93%d7%941מתוקשבים
 • התמקד בעיקר – האיכות והאפקטיביות של ההדרכה שלך
 • הפחת עלויות, הגבר אפקטיביות ההדרכה, ושפר את חווית הלומד
 • הצע לעובדים את היכולת לגשת בקלות לתוכן משמעותי ב- Massive Online Open Courses (MOOCs) באמצעות השותפים של SAP SuccessFactors Open Content Network

נתח את ההשפעה של תכניות הלמידה שלך במטרה להניע את התוצאות העסקיות

 • השתמש ב – Learning Analytics על מנת להציג תוצאות עסקיות שמשפיעות על הארגון, מעבר לדיווח על השלמת קורסים
 • הערך את תכניות ההדרכה שלך באמצעות מודל קירפטריק או מדדים אחרים
מחלקות משאבי אנוש בארגונים קטנים ובינוניים מחפשות באופן אקטיבי את הדרך להפוך תהליכים לאוטומטיים, להוריד עלויות, ולמלא אחר דרישות רגולטוריות.

כל אלו יסייעו למנהלים לקבל החלטות טובות יותר אשר יביאו לצמיחת הארגון. עם זאת, רוב פתרונות ה-HRIS הקיימים היום עונים על הצורך של אוטומציית תיוק המידע על העובד, אך ללא השפעה ארגונית. מאחר ופתרונות אלו מנותקים ממידע על Talent, הם מונעים מארגונים לקבל החלטות, שעשויות להתבסס על ראייה כוללת (360) על כל אחד מהעובדים שלהם.

גישה חדשה ל- Core HR: תיק העובד של SAP SuccessFactorspicture1

תיק העובד של SAP SuccessFactors הינו פלטפורמה שעשויה להוות מקור יחיד המספק לארגונים קטנים ובינוניים תצפית טובה יותר על כוח העבודה שלהם. פלטפורמה זו תומכת בשילובים שונים של יחידות ארגוניות, גיאוגרפיות, או מרכזי עלות ובכך יכולה לשקף את המבנה הארגוני ולנהל את כוח האדם בארגון. כמו כן, מתאפשרת התממשקות לפלטפורמות נוספות בסוויטת ה- Talent של SuccessFactors כמו גם עם מערכות צד שלישי כגון מערכות שכר, הטבות ונוכחות. בנוסף, תהליכי הדיווח והרגולציה קלים יותר מאחר ופעולות המשתמש נשמרות ונגישות באמצעות דוחות בקרה.

רמת המחויבות של העובדים

עובדים יכולים להשתמש בפונקציית ה- self-service ובכך לתחזק מידע עשיר על המיומנויות, הכשירויות, תחומי העניין וההישגים שלהם. מנהלים יכולים להשתמש בפונקציה זו על מנת לעדכן מידע על העובדים בצוות שלהם, כגון קידום, עדכוני שכר, סיום העסקה, ועוד. באמצעות גישה ישירה זו, תהליך קבלת ההחלטות של מנהלים הינו מהיר יותר; כתוצאה מכך העומס האדמיניסטרטיבי היום יומי בעבודתם של מנהלי משאבי אנוש הנוצר מניהול המידע על העובדים, פוחת. כל יכולות ה- self service של מנהלים נתמכות גם בפלטפורמת המובייל.

תיק העובד מאפשר לעובדים ליצור פרופיל אישי, לתייג את הידע והכשירוית שלהם ומעודד הכרה של עמיתים. עם פתרון הליבה של successfactors, אתה מאפשר יצירת קשרים וממקסם את רמת המחויבות של העובדים.picture2

התממשקות עם פתרונות Talent Management של SuccessFactors

מנהלי משאבי אנוש יכולים לקבל החלטות בצורה אפקטיבית יותר באמצעות שימוש בתיק העובד של SuccessFactors על מנת להתיישר עם אסטרטגיית ה- Talent של הארגון. באפשרותם לקשר מידע על העובדים עם פתרונות ה- Talent Management: הערכת ביצועים, הצבת יעדים, עתודות ומסלולים, שכר, למידה, גיוס וקהילות ידע. על-ידי הנגשת המידע בפרופיל ובתיק העובד, וכן ב- Talent, ארגונים יכולים לקבל החלטות אינפורמטיביות יותר, למשל הצבת יעדים שעומדים בקנה אחד עם החוזקות והאינטרסים של העובד.

התממשקות עם מערכות צד שלישי

פלטפורמת ההתממשקות של SAP SuccessFactors מבטיחה אינטגרציה מהירה עם עלות נמוכה בין מערכת תיק העובד לבין מערכות חיצוניות, כגון שכר, הטבות, ונוכחות.

מערכת דיווח פשוטה

משום שתיק העובד של SuccessFactors מהווה מקור מידע יחיד על העובדים, מידע על Talent זמין למנהלי משאבי אנוש בקלות. באפשרותם לייצר דוחות סטנדרטיים, למשל בנושא תקינה, היסטורית שכר, עדכוני שכר וימי הולדת. היכולת להריץ דוחות אד הוק מאפשרת למנהלי משאבי אנוש ומובילים עסקיים לבצע תהליך קבלת החלטות מהיר ואינפורמטיבי יותר.

Runs in the Cloud

ניהול המידע על העובדים בענן משפר את היכולת של מנהלי משאבי אנוש לקבל החלטות במהירות וביעילות. למנהלי משאבי אנוש יש גישה למידע בהיר, מדויק ועדכני במערכת. הם אינם צריכים יותר להישען על מחלקת IT, שכן הם יכולים להתמקד במידע הרלבנטי לאסטרטגיית ה- Talent של הארגון באמצעות המערכת. בנוסף, תיק העובד של SuccessFactors הינו פתרון SAAS מבוסס ענן – משמעות הדבר היא עלויות נמוכות בהרבה של בעלות (TCO) לעומת פתרונות HR מקומיים (on premise).

מבנה

בעוד שליבת משאבי אנוש הינה עדיין מערכת אמינה של תיעוד, קיימת הזדמנות לתכנן את האסטרטגיה העסקית, ולמקם יסודות חזקים במידה מספקת על מנת להוציאה לפועל ולהתpicture3חקות אחר השינויים התדירים בשוק העבודה. תיק העובד של Successfactors מציע מידע ארגוני נרחב, אינטגרטיבי ובר חיפוש. יחד עם ניהול הפוזיציות והתרשים הארגוני, באפשרותך ליצור את המבנים הנכונים בארגון עלך מנת שיתמוך במחלקות, בצוותים וביחידים. אוטומציה חכמה, עם intelligent services ותהליכים עסקיים המוטמעים במערכת, מאפשרים לך לנהל תהליכים, ולא רק טרנזקציות.

ניהול וצמיחה חוצי – גבולות

אספקטים מסוימים של גלובליזציה כבר מבוססים היטב, למשל תכנים בשפות שונות; תמיכה באזורי זמן שונים; לוחות זמנים ומטבעות. עם זאת, מעקב וציות לשינויים תדירים של רגולציה מקומית מאתגרים הרבה יותר. תיק העובד של successfactors הינו פתרון שלם, מבוסס ענן, המקל על ציות לרגולציה וחוקים מקומיים. עדכונים אוטומטיים לאור שינויים רגולטוריים מאפשרים לארגונים להיענות לדרישות החוק ולדיווחים סטטוטוריים.

ניהול ביצועי העובדים בצורה אפקטיבית מעולם לא היה קריטי יותר. הארגון שלך מתמודד עם תחרות עזה ותקציבים מוגבלים, וחייב להיות חד כתער, או שיישאר מאחור.%d7%91%d7%99%d7%a6%d7%95%d7%a2%d7%99%d7%9d-%d7%95%d7%9e%d7%a9%d7%95%d7%913

על מנת להצליח, אתה צריך כוח עבודה שמבין בבהירות את יעדי האסטרטגיה העסקית, וביכולותו להסתגל לשינויים בהתאם לצרכים המשתנים של הארגון.
SAP SuccessFactors Performance & Goals מסייע לארגון שלך להבטיח כי ביצועי העובדים יותאמו לאסטרטגיה וליעדים העסקיים, מאפשר שיפור מתמשך של ביצועי עובדים באמצעות אימון ומשוב, הערכה מדויקת והכרה בטאלנטים.

ניהול יעדים
פיתוח יעדים מידיים תוך שימוש בספריית היעדים שמכילה יותר מ-500 יעדי SMART (ספציפיים, מדידים, ניתנים לביצוע, ריאליים ומדידים בזמן)
– עדכון שוטף של מאמצי העובד, סיכויי הצלחה והערות, תוך שימוש באפליקציית ניהול היעדים של SuccessFactors
– שליטה טובה יותר של מנהלים לגבי ביצוע יעדים כמו גם היכולת להעביר יעדים למדווחים ולסקור התקדמות ברמת יחיד, צוות או ארגון.

ניהול יעדים מתמשך

כעת באפשרותך לקיים דיאלוג מתמשך ולתת משוב בין מנהלים לעובדים, מה שמסייע להם לקיים שיחות מובנות יותר לגבי הדרך בה ניתן לשפר ביצועים.

עובדים:%d7%91%d7%99%d7%a6%d7%95%d7%a2%d7%99%d7%9d-%d7%95%d7%9e%d7%a9%d7%95%d7%911

 • מעדכנים את המנהלים באופן שוטף לגבי פעילויות עליהן הם עובדים בהתאם ליעדים, סדרי עדיפויות וההתקדמות שלהם
 • בקשות ושיתוף במשוב בזמן אמת מעמיתים לגבי הישגים
 • סיכום בזמן אמת של הישגים על מנת לדון עליהם בשיחות "אחד על אחד" ובאמצעות כך הכנה טובה יותר לתהליך הערכת ביצועים שנתי


מנהלים:

 • מעקב אחר התקדמות הצוות ביעדיו, ווידוא כי הם מתמקדים במה שחשוב, ומתן משוב בקלות
 • גישה לפעילויות, הישגים ומשוב על מנת לקיים הערכות ביצועים אפקטיביות בעת פגישות עם עובדים
 • אימון וביטוי אמפתיה לגבי ביצועי עובדים, וכן הנחיה לגבי מאמצים לשיפור ביצועים עתידיים

מנהלי משאבי אנוש:

 • מעקב אחר תדירות פגישות "אחד על אחד" בין מנהלים לעובדים, ומתן תזכורות לעובדים ומנהלים לקיימן באופן שוטף
 • הדרכת מנהלים לגבי האופן בו יש לבצע אימון עובדים בעניין ביצוע יעדים והערכה%d7%91%d7%99%d7%a6%d7%95%d7%a2%d7%99%d7%9d-%d7%95%d7%9e%d7%a9%d7%95%d7%912

הערכת ביצועים

 • הערכות ביצועים טובות יותר, הגברת קצב אימוץ ההמלצות על ידי עובדים באמצעות חווית משתמש פשוטה
 • הערכת ביצועים מאוזנת יותר באמצעות משוב 360
 • זיהוי הביצועים הטובים וכן הנמוכים ביותר באמצעות כלי "דירוג צוות" (Team Rater) ו-"סקירת צוות" (Team Overview)
 • הבטחת ביצוע תהליך קבלת החלטות בצורה אובייקטיבית המבוסס על עובדות לגבי הערכת ביצועים ושכר, באמצעות קליברציה

גיוס טאלנטים הוא אחד מתהליכי HR המשפיעים ביותר על הארגון, והשמת האנשים הנכונים בארגון היא מדידה ובעלת השפעה דרמטית על ביצועי הארגון. SAP %d7%92%d7%99%d7%95%d7%a13SuccessFactors Recruiting מסייע לך לאתר, למשוך ולגייס את הטאלנטים הטובים ביותר. בניגוד לגישות אחרות, אנו מציעים פתרון מקיף, אך פשוט, שמספק קווים מנחים לכולם, בכל צעד.

פשט את תהליך הגיוס

 • משלב אישור המשרה ועד לאישור הצעת השכר, חווית המובייל חוסכת זמני המתנה של המנהל והמגייס בתהליכי האישורים ועל ידי כך מתקיים איוש מהיר יותר של משרות
 • פישוט של ניהול תהליכי גיוס מאסיביים והעברתם דרך תהליך המועמדות לקבלת מועמדים מתאימים במהירות
 • הפחתת המורכבות וחוסר הבהירות המאפיינים ראיונות באמצעות ניהול תהליך הריאיון המלא, משלב התזמון ועד מתן המשוב, תוך דירוג המועמד
 • יצירת מכתב ההצעה ועד לשלב קבלת ההצעה באמצעותSAP Signature Management by DocuSing: תהליך שלם ופשוט לניהול הצעות, המאפשר גיוס מהיר וקל יותר של טאלנטים
 • דוחות ניהול מועמדים המאפשרים סקירת משרות המאוישות במהרה לעומת אלו שלוקחות יותר זמן

 %d7%92%d7%99%d7%95%d7%a11

SAP SuccessFactors Recruiting

אתר את הטאלנט הנכון ברחבי העולם

 • פרסום משרות ביותר מ-3000 מקורות, ביותר מ-280 מדינות כולל לוחות דרושים, אוניברסיטאות ורשתות חברתיות
 • מנוע חיפוש ודפי נחיתה אופטימליים המשפרים את דירוג האתרים שלך במונעי חיפוש עיקריים מסביב לעולם על מנת להגביר היענות מועמדים, וללא עלות
 • אנליטיקה מפורטת לפי משרה, מקור, קמפיין או כל סוג של אחר של מידע

משוך וטפח טאלנטים איכותיים%d7%92%d7%99%d7%95%d7%a12

 • ספק למועמדים שלך את חווית המשתמש הטובה ביותר בעת הגשת מועמדותם באתר שלך, תוך תמיכה במכשירי מובייל שונים
 • בנה סל כשירויות ובכך משוך מועמדים אקטיביים ופסיביים על מנת שיהיה לך מאגר מועמדים לחיסכון זמן ועלויות גיוס
 • לוקליזציה ב-46 שפות, מאפשרת הנגשת התהליך למועמדים בשפת האם שלהם ברחבי העולם

קראו עוד בנושא